Ochrana osobních údajů

lis, 18 2023

Zásady ochrany osobních údajů

V Marshal CZ Interiér a Nábytek klade velký důraz na ochranu soukromí a osobních údajů našich zákazníků. V následujících oddílech Vám poskytneme podrobné informace o tom, jak naložíme s Vašimi osobními daty, jaké údaje shromažďujeme, pro jaké účely je používáme, jaké jsou Vaše práva a kdo je správcem Vašich dat.

Správce údajů

Správcem osobních údajů zpracovávaných na webových stránkách marshal-cz.cz je Jana Simkova, se sídlem Veveří 17, 602 00 Brno, Česká republika. V případě jakýchkoli dotazů nebo požadavků týkajících se zpracování Vašich osobních dat se můžete obrátit na naši kontaktní adresu.

Shromažďování a používání osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete prostřednictvím našich webových stránek, například když provádíte objednávku, registrujete se pro odběr novinek, nebo kontaktujete naši zákaznickou podporu. Údaje mohou zahrnovat Vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a další informace nezbytné pro zpracování Vaší objednávky nebo dotazu.

Práva subjektů údajů

Máte právo kdykoliv požádat o přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. Také máte právo vznést námitky proti zpracování Vašich údajů a právo na přenositelnost údajů. V takovém případě nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese [email protected].