Zásady ochrany soukromí

lis, 18 2023

Úvod

Vítejte na stránkách Marshal CZ, specializujeme se na interiér a nábytek. Vážíme si důvěry, kterou nám naši zákazníci svěřují a chápeme ochranu osobních údajů jako nezbytnou součást poskytovaného servisu. V následujícím textu naleznete podrobné informace o tom, jaké údaje sbíráme, jak jsou zpracovány a jaké máte možnosti v souvislosti s ochranou Vašich osobních údajů. Naše Zásady ochrany soukromí jsou v souladu s platnými právními předpisy, zejména s Nařízením GDPR.

Zpracování osobních údajů

Při navštěvování naší webové stránky nebo při realizaci objednávky u naší společnosti Marshal CZ může docházet ke sběru a zpracování různých osobních údajů. Tyto informace zahrnují jméno, kontaktní údaje, adresu pro doručení, platební údaje a další informace, které jsou nezbytné pro obchodní transakce a komunikaci s Vámi. Jsme si vědomi odpovědnosti při manipulaci s těmito údajy a zaručujeme, že veškeré údaje jsou zpracovávány transparentně, zákonně a s maximálním zabezpečením.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte právo na přístup k vlastním osobním údajům, právo na opravu nebo vymazání, právo na omezení zpracování, právo na přenos údajů a právo vznést námitku proti zpracování. Tyto práva lze uplatnit prostřednictvím elektronické komunikace na adrese [email protected]. Pokud se domníváte, že došlo k porušení vašich práv v oblasti ochrany osobních údajů, máte možnost obrátit se na příslušný dozorový orgán.

Bezpečnostní opatření

Přijímáme všechna příslušná technická a organizační opatření, aby byly Vaše osobní údaje chráněny proti neoprávněnému přístupu, změně, zneužití, ztrátě a jakékoli jiné nezákonné formě zpracování. Tyto bezpečnostní postupy pravidelně aktualizujeme a průběžně hodnotíme jejich účinnost.

Kontaktní informace

Pro jakékoli otázky či obavy ohledně ochrany osobních údajů nás můžete kontaktovat na adrese: Veveří 17, 602 00 Brno, Česká republika. Elektronickou komunikaci můžete vést na adrese [email protected]. Jsme zde, abychom Vám pomohli s jakýmkoli dotazem nebo žádostí týkající se Vašich údajů.